Підписання договору зі стейкхолдерами

02.05.2023 за ініціативи завідувача кафедри харчових технологій Ірини ОСИПЕНКОВОЇ та завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Лариси ЧЕПУРДИ було підписано договір про співпрацю між Черкаським державним технологічним університетом та приватним підприємством «Імперіал плюс» ТМ «Сладосвіт», яке очолює Андрій ПАНОВ та яке є провідним виробником молочної продукції та продуктів ресторанного господарства.
   Для завідувачів кафедр організували екскурсію виробничими потужностями та ознайомили з асортиментом продукції, яку виготовляє підприємство.
   За результатами зустрічі сторони погодили план спільної роботи з метою підготовки висококваліфікованих фахівців зі спеціальності 181 «Харчові технології» освітніх програм «Харчові технології та інженерія» та «Технології харчування (в ресторанному господарстві)».