Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2021

4 червня 2021 року викладачі та студенти кафедри харчових технологій відвідали Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2021. В рамках форуму проходила міжнародна виставка хлібопекарської галузі, тенденції та актуальні аспекти упаковки, а також міжнародна виставка обладнання для харчової промисловості. Студенти та викладачі ознайомилися з новинками асортименту, технологіями, виробниками хлібобулочних виробів в сучасному світі.

В рамках форуму харчової промисловості IFFIP 2021 викладачка кафедри харчових технологій Андронович Галина Михайлівна брала участь в Конкурсі хлібобулочних  виробів 2021 і здобула в номінації “Кращі хлібобулочні вироби спеціального призначення” Диплом 1 ступеня за виріб “Хліб Льонок”, Диплом 2 ступеня за вироби “Булочка Лляна” та “Хлібець бутербродний з льоном”. Вітаємо з нагородою!