26-та Міжнародна виставка продуктів харчування та напої World Food Ukraine 2023.

3 листопада 2023 року викладачі та студенти кафедри харчових технологій Черкаського державного технологічного університету з метою поглиблення професійних навичок відвідали 26-ту Мужнародну виставку продуктів харчування та напої World Food Ukraine 2023.
   На виставці було представлено понад 1000 виробників і постачальників сировини, харчових продуктів  та виробничого обладнання.
   В рамках програми виставки здобувачі та викладачі кафедри мали можливість ознайомитися з  інноваціями в харчовій промисловості,  крафтовими продуктами харчування та отримали низку попередній домовленостей з майбутніми стейкхолдерами.